ZABAWA KARNAWAŁOWA

Utworzono dnia 19.08.2016, 15:08

Koniec stycznia to również koniec I semestru, a to oprócz wystawiania ocen, wszelkich podsumowań i wywiadówek oznacza również czas na tradycyjną, karnawałową zabawę. W tym roku odbyła się ona w naszej szkole we wtorek 26 stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i  wrażeń. Hol szkoły zamienił się w  salę balową udekorowaną kolorowymi balonami zachęcając do zabawy. W szkole zaroiło się od Spidermanów, policjantów, strażaków, rycerzy, kowbojów rodem z  Dzikiego Zachodu, czarodziejów… Były też wróżki, księżniczki, smoki, tygrysy, motyle, biedronki oraz  różne inne stwory. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, bo dobry humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i  rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z  dziećmi. Były korowody, kółeczka i  tańce w parach. Wszystkim do tańca przygrywał absolwent naszej szkoły – Adam Głaz, który zadbał nie tylko o dobrą muzykę, ale również o towarzyszące jej zabawne konkursy oraz ciekawe zabawy. Tegoroczna zabawa należała niewątpliwie do bardzo udanych.

oprac. Jadwiga Rządzka