ZABAWA KARNAWAŁOWA

to taniec zabawa.

To rytm, który przenika,

gdy płynie muzyka.

Nadszedł wreszcie dzień długo wyczekiwany przez dzieci.

11 lutego 2021 r. odbył się bal karnawałowy dla uczniów kl. I – III. Po wielu tygodniach nauki zdalnej wszyscy byli spragnieni zabawy w gronie koleżanek i kolegów. Niestety w związku z pandemią nie było tradycyjnej,  wspólnej uroczystości. Dzieci bawiły się w swoich salach lekcyjnych, wspaniale przystrojonych, specjalnie na tę okazję. Na balu wystąpiły w pięknych strojach, przebraniach, maskach. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce indywidualne. Dzieci tańczyły, uczestniczyły w wielu ciekawych grach i zabawach zorganizowanych przez nauczycieli.

W czasie przerw między zabawami zajadały się pysznościami, które wcześniej przygotowali rodzice. Jako, że zabawa odbywała się w tłusty czwartek, więc jak nakazuje tradycja,  nie mogło zabraknąć  tradycyjnego pączka.

Dzieci bawiły się wybornie i pokazały, że mają niespożyte zasoby energii. Wspólne przygotowania oraz zabawa przyniosły wszystkim wiele radości.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pięknych kreacji karnawałowych oraz poczęstunku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.