"CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ"

Utworzono dnia 04.10.2016

"Chłopaki nie płaczą”

Dzień Chłopaka to pierwsza w bieżącym roku szkolnym większa impreza przygotowana przez Samorząd Uczniowski. W dniu 30 września  zorganizował on wybory „Super Chłopaka” SP w Trzcianie.  W szranki stanęło po dwóch  reprezentantów z klas IV-VI, którzy musieli przejść przez próbę wytrzymałości, mądrości i sprawności. Walczyli dzielnie robiąc przysiady i pompki, wykazując się znajomością tematyki piłkarskiej i motoryzacyjnej oraz zbijając na czas kręgle piłeczką włożoną w nogawkę dziecięcych rajtuz. Zmaganiom towarzyszyło wiele  emocji, śmiechu i dobrej zabawy. Przerwę przeznaczoną na podliczenie punktów urozmaiciły wokalno – artystyczne występy dziewcząt z klasy V i VI, które zaśpiewały piosenkę „Chłopaki nie płaczą” oraz „Gdzie ci mężczyźni”. Po tym nastąpił najbardziej oczekiwany moment imprezy - ogłoszenie wyników wręczenie dyplomu i szarfy Super Chłopaka. Tytuł ten zdobył Dawid Ogorzałek z klasy V. Wicemistrzem  okazał się Kuba Róg z klasy VI, zaś trzecią pozycję zajął uczeń klasy IV Mateusz Bryła.

oprac. Jadwiga Rządzka

Licznik odwiedzin: