JASEŁKA

Utworzono dnia 10.02.2023, 13:27

JASEŁKA

Jak co roku gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia trochę chcielibyśmy być podobni do aniołów. Staramy się być dobrzy dla siebie, choć przybywa nam pracy a czasu jakby coraz mniej. Najlepiej, gdy to co robimy sprawiało nam radość, więc zapytaliśmy przedszkolaków co by ich ucieszyło. Dzieci powiedziały, że chcą zrobić Jasełka. Wiadomo, że rodzice nie zostawią dzieci bez pomocy, więc też się zaangażowali, często z językiem na brodzie, na próbę po pracy, ale jakie to ma znaczenie kiedy jest się aktorem. Wyszło z tego piękne przedstawienie, narodził się wśród nas maleńki Jezus, tańczyły anioły duże i małe, cieszyli radośnie, jak to oni, górale i nawet jeden diabełek się nawrócił i został aniołem.

Jasełka pokazaliśmy kościele dla wszystkich chętnych, a potem zaprosiliśmy do szkoły babcie i dziadków oraz wielu znakomitych gości, żeby cieszyli się razem z nami.