PROJEKT "PYSZNY SPOSÓB NA NUDĘ..."

Utworzono dnia 16.02.2021, 15:30

"Pyszny sposób na nudę..."

25.10.2020  u Smerfów był Dniem Makaronu. Dzieci uczestniczyły w zajęciach na temat ,,Zdrowe właściwości produktów zbożowych w diecie”. Poznały różne rodzaje makaronów. Wykonały korale dla mam, a  dzień zakończyły  pysznym obiadem. W roli głównej oczywiście makaron.

Z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania (08.11) w ramach programu  ,,Pyszny sposób na nudę, czyli… przedszkolna książka kucharska” przedszkolaki przygotowały śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Była to świetna lekcja samodzielności.

Grudniowe zadanie ( Pyszny sposób na nudę…) w grupie przedszkolnej było najpyszniejsze ,, Ozdoby kolorowe, czyli … piernikowe”. Zapach rozchodzący się po całej szkole wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój.

Zdrowo nie zawsze znaczy niedobre o czym przekonały się dzieci podczas wykonania zadania styczniowego (program: Pyszny sposób na nudę...). Kolorowe kanapki znikały w mgnieniu oka.