EKO PIKNIK - WRACAMY WSZYSCY DO SZKOŁY

Utworzono dnia 13.06.2021, 20:16

W dniu 28 maja Szkolna Grupa Ekolożki postanowiła uroczyście świętować powrót do nauki stacjonarnej. W ramach naszych piątkowych zajęć zorganizowałyśmy  sobie piknik na świeżym powietrzu połączony z obserwacją ekologiczną. Przyroda o tej porze roku jest szczególnie urokliwa  i zachęca do czerpania z niej pozytywnej energii i dobrego humoru. Ten dopisywał wszystkim uczestniczkom pikniku. W czasie naszego przyjemnego wypoczynku czas umilał nam świergot ptaków, szum drzew, a ciepłe, wiosenne słońce nastrajało nas do rozmów, o tym co już za nami i tym co przed nami....Dziewczęta ze Szkolnej Grupy wykorzystały także ten czas na wykazanie się swoją kreatywnością. Z zerwanych polnych kwiatów zaplotły cudowne wianuszki.

A jak to wszystko wyglądało  zobaczcie sami w załączonej fotorelacji: