ELEKTROŚMIECI-PODSUMOWANIE AKCJI

Utworzono dnia 01.10.2021, 13:35

Podsumowanie akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz mieszkańcom Trzciany za udział i pełne zaangażowanie w akcję zbiórki elektroodpadów prowadzoną w naszej szkole we współpracy z  firmą Green Office Ecologic.

Podsumowując, w zbiórce zebraliśmy  - 1370 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i otrzymaliśmy bon w wysokości 206 zł do wykorzystania w postaci sprzętu sportowego u partnerów organizatora akcji.

Bardzo cieszymy się, że akcja, mimo ciężkich warunków, cieszyła się dużym zainteresowaniem i przebiegła tak pomyślnie. Jesteśmy pod wrażeniem, z jak wielkim zaangażowaniem i życzliwością wszyscy podeszli do tej jakże ważnej dla środowiska sprawy. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Poniżej prezentujemy zdjęcia wykonane w trakcie odbioru elektroodpadów z naszej szkoły: