ZACZYNAMY DZIAŁAĆ

Utworzono dnia 17.11.2020, 10:08

SZKOLNA GRUPA „ EKOLOŻKI”

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice!

Informujemy, że w dniu 13.11.2020 roku oficjalnie swoją działalność w naszej szkole rozpoczęła grupa pod nazwą „ Ekolożki”. Tworzy ją dwanaście dziewczyn z klasy VI i VII. Opiekunem grupy jest pedagog szkolny. Z uwagi na obecną sytuację na razie pracujemy zdalnie. Na zajęciach chcemy poszerzać swoją wiedzę przyrodniczo – ekologiczną i podejmować praktyczne działania na rzecz ochrony przyrody i ekologii. Celem naszych działań jest wspólna praca w środowisku i na jego rzecz w taki sposób, aby wszyscy umieli zauważać, analizować, oceniać zjawiska i podejmować odpowiednie działania na rzecz ochrony przyrody. Do osiągnięcia powyższych celów posłuży nam realizacja różnych projektów do których już dzisiaj serdecznie wszystkich zapraszamy! Pomysłów nam nie brakuje. Informacja o najbliższym pojawi się niebawem w zakładce naszej grupy na stronie internetowej szkoły.

Na koniec naszej prezentacji szczypta humoru w formie graficznej zaczerpnięta ze źródeł Internetu:

Opracowanie: Opiekun Grupy